EL-CLUB

Vítejte electro-bikeři v nověm ELEKTRO CLUBU, (zkratka EL-CLUB). Jistě Vás to zaujalo a proto Vám dlužíme vysvětlení a tudíž tady je. Celý projekt ELEKTRO MOTOCYKLŮ, (zktratka EL-MOTO) je unikátní v tom, že združuje lidi, které spojuje zájem o moderní technologie budoucnosti a tudíš i o různá přibližovadla, lodě, motorky, auta poháněná elektrickou energií. Proto je nasnadě, že spolu s projektem EL-MOTO musel zákonitě vzniknout i tento EL-CLUB který má zajímavé poslání.

Poslání EL-CLUBU

posláním EL-CLUBU je združovat nadšence EL-MOTO a spolu s nimi organizovat jak akce předváděcí, tak i charitativní, nebo zábavné. Díky těmto akcím chce EL-CLUB část příjmu který těmito akcemi vygeneruje investovat do charity a do projektu KOLOKOČÁREK. Rovněž těmito svými akcemi chce EL-CLUB motivovat další nadšence, filantropy a podporovatele, aby i oni přispěli na náš charitativní projekt. Členové EL-CLUBU mohou rovněž najít jiné možnosti charity ve svém okolí, kterou se rozhdnou podporovat spolu s dalšími členy clubu.

Podporovaný projekt KOLOKOČÁREK

Ještě před tím, než vznikl projekt EL-MOTO vznikl projekt KOLOKOČÁREK ( detaily najdete na www.kolokocarek.cz ), což je unikátní vozítko a zároveň hybrid kola a kočárku, který může být poháněn lidskou silou stejně jako kolo, nebo elektrickým motorem, proto je vlastně naše první EL-MOTO. Zajímavé na projektu je, že původně byl kolokočárek zaměřen pro zdravé maminky zdravých dětí, které se chtějí udržovat v kondici a užívat si se svými dětmi denní radosti a cestovování.  Ale během výstavy dostal produkt Kolokočárek novou dimenzi vyžití a tudíš novou dimenzi celého projektu. Kolokočárek si totiž zkusili maminky postižených dětí a zjistili, že našli něco. v co ani nedoufali, a to vozítko, které umožní jejich postiženým dětem cestovat a plnit si sny jako zdravým dětem. Jenže tyto rodiny mají problém s financováním vlastní rodiny, proto si nemohou dovolit financovat drahý kolokočárek. Z toho důvodu pro ně hledáme sponzory a nadace, které takové rodině konkrétní kolokočárek zafinancuji. Proto z každého prodaného elektromotocyklu půjde část zisku na pomoc konkrétním rodinám nebo organizacím, které o kolokočárek žadají a nemají na něj.

Členství v EL-CLUBU

Členství v EL-CLUBU je proto dobrovolné a nedá se koupit, dá se jen zasloužit. Každý, koho projekt EL-MOTO nadchnul a chce konkrétně pomoci projekt rozpohybovat, má možnost se stát členem EL-CLUBU tím, že napřiklad zorganizuje předváděcí akci elektromotocyklů ve svém okolí, nebo zajistí zbírku financí a zajistí nákup kolokočárku rodině či organizaci ve svém okolí, nebo přivede jiného nadšence, který si koupí náš elektromotocykl. A za každou takovou činnoszt získá budoucí, nebo stávající člen EL-CLUBU provizi, která se stane jeho příspěvkem do EL-CLUBU a z níš větší část bude investována na zmíněnou charitu. Menší část pak bude použita na organizaci EL-CLUBU. Takže konkrétně, máte možnost si u nás koupit elektro motocykl například za 100.000 Kč, neb máte zájem stát se členem EL-CLUBU  a pomoci potřebným, pak se rozhodnete investovat například 10.000 Kč. Za to se stanete členem EL-CLUBU, uvedenou částku použijeme pro rodinu s postiženými dětmi a ještě vám o tuto částku 10.000 snížíme cenu nákupu elektromotocyklu, takže vás vyjde na 90.000 Kč. Nebo jiný případ, chcete se stát také členem EL.CLUBU a přivede klienta, který si u nás koupí elektromotocykl za 100.000 Kč. Vy za jeho nákup máte provozi 10% to je 10.000 Kč a ještě se stanete členem, navíc pomžete potřebným a i váš nákup motocyklu bude levnější o 10.000 Kč. A k tomu všemu můžete jeden elektromotocykl vyhrát zdarma.

Soutěž o EL-MOTO

všichni přizniznivci našeho projektu EL-MOTO, kteří se rozhodnou aktivně zapojit a stát se členy EL-CLUBU nejenže získají slevu na vlastní nákup motocyklu, provizi za doporučené klienty, pomohou potřebným rodinám, ale kromě toho ještě budou zařazení do losování o elektromotocykl zdarma. Losování proběhne na konci července a pokud vaše aktivita bude profitabilní, pak může proběhnout každý měsíc,

Těšíme se na vaše nápady, návrhy na předvíděcí akce, doporučené klienty i další aktivity. Team El-moto.